Весільні зачіски - фото.

Серед тенденцій весільних зачісок зберігається оформлення за допомогою обруча або стрічки. Такий варіант підійде як довгим, так і коротким волоссям. Незалежно від структури, ці аксесуари будуть чудово виглядати на гладкому, хвилястому або укладеному локонами волоcсi. Крім класичного обруча, може бути використана стрічка або тіара. 


Обручі можуть бути більш-менш тонкі, білі або рожеві, для створення романтичного образу нареченої. Дуже красиві і елегантні обручі, декоровані кольорами, а ідеальне рішення - прикрасити обруч тими ж кольорами, що складають букет нареченої.Стрічка, як і обруч, може бути різної товщини, атласною або кружевною. Подібними стрічками також можна прикрасити плаття нареченої, а також використовувати стрічку при оформленні букета.


Найбільш вишуканий варіант - це тіара або діадема - витончена і елегантна корона, прикрашена стразами, дорогоцінним камiнням, які неодмінно повинні поєднуватися з кольором очей, або білими діамантами, які підходять усім. Також залишаються на піку моди кристали Сваровскі. Тіара найкраще підійде нареченим, що вибрали традиційні сукні нареченої, можливо, навіть зі шлейфом.Можна вибрати класичну весільну зачіску - наприклад, у стилі Одрі Хепберн, а можна залишити розпущене довге волосся. Для створення високої зачіски можна використовувати шиньйон, який потрібно увінчати тіарою. Чудово вона буде виглядати і на короткому волоссі, приміром, на акуратному і геометрично чіткому каре.Вибрані аксесуари для волосся повинні неодмінно поєднуватися за кольором і стилем з платтям, букетом і сумочкою нареченої.