Короткі стрижки. Фото

Модний тренд - це бездоганні короткі стрижки! 

Коротке волосся вимагає регулярної стрижки, що дозволяє зменшити ламкість і збільшити густину волосся, це ж, у свою чергу, дає нам можливість більше експериментувати з різним формами й кольорами, пробувати особливо сміливі, яскраві відтінки. 

Для коротких стрижок кращим варіантом фарбування є суцільне нанесення кольору, один тон, так як освітлення окремих пасм може виглядати дивно і негармонійно. Тому краще використовувати техніку забарвлення, коли випадкові пасма волосся відокремлюються, а фарба наноситься на решту волосся. Результат виходить більш природним, ніж при використанні мелірування. 


Короткі стрижки можна розділити на два види: строгі геометричні форми і багатошарові, фактурні моделі. Зачіски у вигляді строгих геометричних форм виглядають класично красиво і стильно, єдиний колір підкреслює і доповнює чітку форму і строгі межі. Світле волосся і багатошарові стрижки добре виглядають з тонкими пасмами різних відтінків. 

Зачіски для світловолосих дівчат в єдиному кольорі дозволяють створювати різні текстури для волосся, у той час як темний колір додає строгості і створює помітну об'ємність. 

Модні стрижки

Модні зачіски для блондинок 

У цьому році золотисті відтінки з глянцевим блиском для світлого волосся змінюються на більш приглушені матові відтінки. Подумайте о благородних неяскравих русявих і пісочних тонах. Подібні світлі тони підійдуть практично для будь-якого відтінку шкіри, що робить їх дуже зручними і виграшними. Далі представлені фотографії стрижок для світлого короткого волосся. Стрижки для рудого волосся 

Рудий - колір, що приковує погляди і завжди привертає увагу! У цьому році руді відтінки будуть популярні як ніколи! У моді цілий спектр рудих відтінків. Насичені яскраві помаранчеві відтінки краще за все будуть виглядати в поєднанні з блідою шкірою, але для більш темних відтінків шкіри подібний колір волосся теж подойдет.Подумайте про відтінки червоного дерева, мідно-каштанових, медових або глибоких сливових відтінках. Вся палітра рудого особливо буде вам до лиця, якщо у вас карі або зелені очі. Фото стрижки з рудим відтінком волосся нижче. 


Стрижки для шатенок і брюнеток 

Темний колір волосся буде дуже актуальний: від насичених шоколадних і мідних відтінків до відтінків стиглої вишні та палаючого червоного. Класичний брюнет також варто підібрати з червоним відливом. Нова кольорова палітра дуже помітна, і ваш неповторний образ обов'язково запам'ятається оточуючим. Придивіться особливо до теплих, блискучих, яскравих відтінкiв в цьому сезоні. Для смуглявої шкіри підійде відтінок молочний шоколад, а для блідої шкіри варто підібрати відтінок , наприклад, темний каштан. Зверніть увагу на фотографії модних стрижок для темного волосся.