Плаття на випускний. Фото

Одною з головних подій для нашої молоді завжди був і залишається випускний вечір. Адже що може бути більш незабутнім і зворушливим?! І, зрозуміло, в цей випускний бал необхідно виглядати на всі 100%, адже випускний - це ще й купа чудових фотографій, які залишаться на все життя! Тому потрібно бути у всій своїй красі, адже випускний вечір обов'язково запам'ятається вам довгі-довгі роки, так як цей випускний бал - початок по-справжньому дорослого життя! Якою вам хочеться запам'ятатися своїм однокласникам? Романтичної, зухвалою, сексуальною або суворою? Вибір тільки за вами, юні леді ... А я зі свого боку лише хочу вам запропонувати на вибір варіанти модних і розкішних ідей для випускного вечора! 

Отже, безсумнівний хіт сезону - блискучі сукні. Дивимося фото.


Наймодніші тенденції тут - це, звичайно ж, металевий блиск або ж вставки золотистого відтінку. Проте ні в якому разі не з'єднувати в одному образі срібло і золото - це поганий тон! Безперечно, для справжніх модниць! 

На фото плаття на випускний: рюші, банти і волани - без них теж не обійтися 


Ці моделі особливо підійдуть тим особам, які хочуть бути самими романтичними на випускному балі! 

Плаття на випускний: повітряні і легкі 


Для тих, хто хоче підкреслити свою ніжність, зворушливість і неприступність! 

Плаття на випускний: глянсові 


Звичайно ж, для гламурних дівчат, які весь вечір хочуть бути в центрі уваги! 

Варіантів - просто величезна безліч, так що вам належить нелегке завдання - вибрати щось одне, а вибір - все-таки справа нелегка, тим більше, коли вибір такий великий, що очі розбігаються!

Алена Калашникова