Весільні зачіски з фатою. ФОТО

Весільна фата - багатофункціональна річ, вона не тільки підкреслить красу нареченої, але і послужить гарною прикрасою і відмінним доповненням до весільної зачіски.

В останні роки наречених вибирають коротку фату. А багато зовсім її не надягають, замінюючи квітами або вінком. У цьому випадку до весільної сукні підбирають легкі шарфи-палантини з шифону або органзи і накидають їх на плечі.
Деяким нареченим подобається пишна, багатоярусна фата середньої довжини, верхній шар якої може прикривати обличчя нареченої в церкві. Оригінально виглядає фата, по якій розкидані дрібні квіточки або невеликі аплікації. Для весільного прийому на офіційному рівні підійде фата, що переходить в шлейф. Вона додасть особливу урочистість і величавість нареченій.

Весільні зачіски з фатою і раніше в моді! 

Якщо Ви припускаєте одягнути фату, то це обов'язково повинно відбитися на вашому виборі весільної зачіски. Найважливіше, що слід враховувати при виборі зачісок з фатою, це те, як саме буде закріплюватися і фіксуватися фата, наскільки вона пишна і широка. Виходячи з цих параметрів, сміливо можете гортати каталоги і приміряти на себе різні дизайнерські творіння!

Весільні зачіски з фатою дуже різні і деколи мають самі неймовірні фактури. Найчастіше, це високі і складні зачіски. Допускається використання як строгих ліній, так і недбало розсипних кучерів. Весільні зачіски з фатою нерідко мають прикрасу локони і буклі, які найімовірніше розташовуються на верхівці. Крім того, зачіска може бути як прихованою під фатою, так і лягати поверх неї! Не бійтеся експериментувати, обов'язково зверніться до допомоги хорошого стиліста, дизайнера весільних зачісок. Можливо, Ви будете здивовані, наскільки зачіска з фатою перемінить весь Ваш образ! 

У зачісці з фатою, допустимі всі елементи додаткового декору, які не суперечать загальному стилю. Варіюйте, створюючи свій унікальний образ, який буде виділяти Вас. Не бійтеся додати нитки перлів, тоненькі кіски, приколоти довгі шикарні локони, які створять ніжну зачіску.


Одноярусна фата зазвичай приставляє собою полотно тонкої повітряної тканини, по краях прикрашена вишивкою або ажурним краєм. Кріпиться зазвичай в центр весільної зачіски на декоративні шпильки. Вважається, що така весільна зачіска повинна бути виконана в європейському стилі і образ нареченої повинен бути лаконічним і з простотою вишуканий.Двох'ярусна фата підходить для наречених з пишними сукнями, оскільки створює додатковий обсяг у весільній зачісці. Зачіска для нареченої підійде більш урочиста, з різними локонами і буклями.


Можливо як додаток до весільної зачіски використання діадеми або корони. Зазвичай багатоярусну фату нареченої вибирають на урочисте вінчання, так як перший ярус можна опустити на обличчя. Розташування фати у весільній зачісці також залишається по центру. Прикріпити таку фату у вечірню зачіску можна з використанням гребінця та декоративних шпильок.


Триярусна і багатоярусна фата підходить для наречених, чиє свято і весільне плаття буде нагадувати стиль бароко. Розкішний, пишний і дорогий образ тільки підкреслить всю пишноту нареченої. 


Весільну зачіску рекомендую зробити з безліччю фігурних елементів з волосся і додаткових шиньйонів. Доповніть весільну зачіску квітами, перлами, стразами, різними плетіннями для весільних зачісок.


Весільні зачіски з фатою фото: